Kreslení karikatur nebo portrétů na párty

Pro nejrychlejší zarezervování termínu volejte 722 967 693.

Nebo vyplňte formulář níže, a my se Vám co nejdříve ozveme.

Jsme kreslířky s dlouholetou zkušeností kreslení naživo (Karlův most, firemní večírky, svatby, oslavy) v Čechách i v zahraničí. Jezdíme po celé ČR.

Karikatury na svatbách a jiných akcích patří k nejoblíbenějším atrakcím a klienti si domů odnesou pěknou památku. Práce s lidmi nás těší a děláme všechno pro to, aby byli spokojení, během kreslení s lidmi rádi komunikujeme a nezkazíme žádnou legraci. :-))

On-line objednávka:


Velmi povedená akce, zejména chci poděkovat portrétistkám za profesionální výkon a skvělou zábavu pro celou společnost. – Zdeněk B.

Děkuju za krásné obrázky, moc jsem si to užil, byla velká legrace. – Jakub

Nabídka:
Jedna rychlokarikatura trvá cca 5 minut, jsme schopny nakreslit každá 10 karikatur za hodinu na formát A3. Při kreslení rychloportrétů jedna osoba trvá cca 20 minut. Platíte přímo malířkám bez provize zprostředkovateli.

 Můžeme pracovat flexibilně dle přání zákazníka, objednávka produkce minimálně na 2 hodiny a nad 60 km z Prahy na 3 hodiny. Po každé hodině produkce máme krátkou přestávku. Běžně jsmě schopny nakreslit každá 30 – 40 karikatur. 

Naše potřeby jsou minimální – 2 židle, stoleček a dobře osvětlené stanoviště chráněné před deštěm.

Objednat si můžete jednu nebo i obě malířky. Na Vaše objednávky se těšíme. Budete-li mít nějaké dotazy, rády Vám je zodpovíme.

Telefon: 722967693
E-mail: bila.portrety@seznam.cz