Stanislava

Mám ráda práci s lidmi a proto mě baví kreslit naživo. Ráda s lidmi komunikuji a miluju legraci, pohodu. Mám radost, když se lidi dobře baví a přesně v tom duchu kreslím na večírcích a společenských akcích. Proto si mě zákazníci a firmy objednávají opakovaně, ví, že je nikdy nezklamu a o zábavu bude postaráno.

 Od ukončení studia na SOŠV (Hollarce) v Praze se věnuji volné tvorbě, portrétu a karikatuře. 

Jsem malířka se zaměřením na portrétní malbu, s dlouholetou praxí kreslení naživo na Karlově mostě (od roku 1985)

Kreslila jsem pro mnoho klientů v Čechách i zahraničí, podílela jsem se na výtvarných i filmových projektech, např. pro Slovenskou firmu Publicom, jsem vytvořila přes 300 portrétů českých, slovenských i světových osobností.

V poslední době se věnuji převážne vlastní tvorbě. Vystavovala jsem v Čechách i zahraničí.

Napsali o mně:

 ,,Myslím, že síla schopnosti autorky je nejvíce patrná v pastelových portrétech, schopnost zachytit ve výrazu portrétované osoby psychoplastiku a výraz duše je vynikající… (ak.arch.Ivana Naegele )

,,Díla prezentovaná na výstavě Mezi námi, jsou důkazem, jak široký záběr tato malířka má. Nezáleží na tématu, technice, formátu, nic jí není cizí. Jediným spojovacím článkem její tvorby jsou barvy, jimiž vyjadřuje své prožitky, pocity a celý svůj duchovní svět…´´  (P.Kaznějovský, Radio 1 2005)

+ další pochvalné recenze od zákazníků

osobní portfolio: https://bilaportrety.eu/cs/

Aňáts

Aňáts je mladá kreslířka původem z Prahy. Ve svých ilustracích se zaměřuje zejména na práci s klasickými technikami, často v kombinaci s digitálními úpravami. Kromě strukturální grafiky v posledních letech rozšířila svou techniku o malbu akvarelem, kvašem a olejem.

„Techniku vždy volím podle nálady, kterou z předlohy cítím, a které chci docílit. Ve volném čase ráda skicuji, zejména přírodu. Kreslení karikatur a portrétů je pro mne příležitostí, jak vytvářet úsměvy na tvářích.“

Přijímá objednávky na karikatury, portréty a ilustrace kreslené ručně i digitálně. 

osobní portfolio: http://anatsarte.cz/